Laboriteenused

Heidelberg Materials Betoon AS-i poolt pakutavad laboriteenused

Ehitusplatsil on võimalik teostada Heidelberg Materials Betoon AS-i labori inventaris olevate seadmetega betooni omaduste mõõtmist ning kvaliteedi hindamist.

SmartRockTM betooniandur – betooni küpsusaste määramine digitaalselt

Koos tippasemel tehnoloogiapartneri Giateciga saame võimaldada teil digitaalselt määrata betooni küpsusastet. Et ehitustööd saaksid võimalikult kiiresti edeneda, annab Giateci juhtmevaba betooniandur reaalajas ülevaate betooni tugevusest. Lühem ehitusaeg ja seega ka väiksemad tööjõukulud tagavad teile suurema 
kasumlikkuse. 

SmartRock

PDF, 1.49 MB

Betoonisegu õhusisalduse mõõtmine

Vajaduse korral teostame tarnitud betoonisegu õhusisalduse kontrollmõõtmist ehitusplatsil standardi EVS-EN 12350-7 kohaselt. Labori kasutuses on firma FORM+TEST rõhumeetodil betooni õhusisalduse määramise seadmed B2020.

Konstruktsiooni betooni katsetamine

Valatud betoonkonstruktsioonide tugevust on võimalik hinnata mittepurustaval meetodil, kasutades selleks seadet Digi-Schmidt. Antud seadme mõõtepiirkond on vahemikus 10 kuni 70 MPa.

Katsekehade valmistamine

Vajaduse korral võtame ehitusobjektil betoonisegust proove ning valmistame katsekehad, mida säilitatakse standardtingimustel kuni katsetamiseni betoonitehase laboris või akrediteeritud katseasutuses.

Labortiteenuste hinnad leiate Heidelberg Materials Betoon AS-i  üldhinnakirjast